modrotlačové kabelky

Kombinované sú z koženky a originálnej modrotlače vyrobenej na zákazku v starej českej dielni. Jej vzory starostlivo vyberáme z veľkého množstva tak, aby dali kabelkám charakter tradície a šmrnc sviežeho folklóru. Naše modrotlačové kabelky sú priekopníčkami moderného folku v slovenskej kabelkovej móde. Sú vlajkovou loďou značky Remix.  Vyrábame ich od začiatku  roku 2016 a potešili už niekoľko stoviek zákazníčok.Libena

Libena je jedinečná verzia obľúbených ležérnych batohov, vyrobená je z jemne vystuženej modrotlače a pevnej bavlnenej poťahoviny. Podšitá je bavlnou, má jedno vrecko na zips. Batoh je dostatočne veľký a objemný, má rozmery: Veľkosť: 34 x 45 x 4cm
Materiál: 100% bavlna, zmesová bavlnená poťahovina

Dostupnosť: na objednávku do 7 dní
 

Libena 2

Libena 1


Ria 1

Dostupnosť: do 7 dní

Ria je menšia, no šikovná kabelka z koženky a ručne robenej českej modrotlače. Vojdú do nej všetky najnutnejšie veci. Vo vnútri má veľké voľné predelené vrecko na drobnosti. Zapína sa na zámok. Popruh je dlhý max 140 cm, dá sa nosiť crossbody.

Veľkosť: šírka...26   výška...23   hĺbka...5 
Materiál: koženka, 100 % bavlna


Dara 1

Dostupnosť: do 7 dní

Dara je nekomplikovaná, praktická crossbody kabelka, ktorú môžete výborne ladiť s oblečením, či inými doplnkami. Je z koženky a bavlnenej modrotlačovej bordúry, zdobí ju strapec z koženky. Je celá vystužená, podšitá potlačenou bavlnenou látkou s jedným vreckom. Je stredne veľká, vhodná na najnutnejšie veci.

 Veľkosť: výška...28  šírka...26  hĺbka...4
Materiál: koženka, 100 % bavlna

Dara 2


Rebeka 5

Dostupnosť: do 7 dní

Je to menšia kabeločka, ktorá však má dosť veľký objem na nosenie všetkých ženských záležitostí. Väčšinu použitého materiálu tvorí vystužená bavlna, ostatné je vystužená koženka. Kabelka má rafinovaný strih, ktorý zaručuje majiteľke dobrý prehľad v jej obsahu. Podšitá je bavlnou, má voľné predelené vrecko. Nosí sa na ramene, alebo crossbody, nastaviteľný popruh je dlhý max 137 cm.

 Veľkosť: š....25 v....18  h....9,5
Materiál: 100 % bavlna, koženka

Rebeka 7

Rebeka modrá 1

Rebeka modrá 2


Milada

Milada je z vystuženej poťahovej koženky a vystuženej pravej -ručne robenej modrotlače. Na klope je použitá kovová rúčka, ktorá má v prípade tejto kabelky iba zdobiacu funkciu. Zapína sa na zips, podšitá je bavlnou s dvoma veľkými vreckami na drobnosti. Popruh je nastaviteľný max na 137 cm. Je stredne veľká, šikovná na každodenné používanie

Veľkosť: šírka 30  výška25  hĺbka 5

Materiál: koženka, 100 % bavlna 

Milada 2

Milada 3

Milada 4

Milada 5

Milada 6


Rita

Dostupnosť: do 7 dní
Kabelka Rita je predovšetkým praktická, vhodná na každý deň. Je vystužená, zapína sa na zips.  Popruh je dlhý max 137 cm, kabelka sa dá nosiť krížom cez telo. Vpredu ju zdobí strapec, zadná časť je celá koženková, podšitá je bavlnou, má veľké voľné predelené vrecko.

Veľkosť: šírka hore ...30 výška ....25  hĺbka ....8
Materiál: koženka, 100 % bavlna

Rita 1

Rita 2

Rita 3

Rita 4


Kamila 1

Dostupnosť: na objednávku do 7 dní
Je priestranná, skôr veľká kabelka na nosenie na ramene. Popruh je dlhý max 145cm. Podšitá je bavlnou s jedným vreckom na zips a jedným veľkým voľným predeleným. Zapína sa na veľký magnet, sťahuje sa remienkom.
Veľkosť: výška: 32 šírka: 25 hĺbka: 15,  šírka hore po roztiahnutí: 37
Materiál: koženka, 100% bavlna
...podľa požiadavky môžem vyrobiť aj s inou koženkou, inou modrotlačou...väčšiu, menšiu...