iný vzor

V tejto kategórii  nájdete kabelky vyrobené kombináciou rôznych materiálov...potlačenej bavlny, koženky, vzorovanej poťahoviny a.podobne. Takmer každý použitý materiál je vystužený a tak si kabelka udrží svoj tvar a je pevnejšia.


Nora šedá

Dostupnosť: skladom

Nora je stredne veľká, jednoduchá a šikovná kabelka na každý deň. Je kombinovaná z koženky a vzorovanej poťahoviny. Podšitá je potlačenou bavlnou, má veľké voľné predelené vrecko. Celá je pevne vystužená, zapína sa na zips. Popruh je dlhý max 140cm.

 Veľkosť: šírka...30  výška...28  hĺbka...6


Nora krystal + taštička

Dostupnosť: skladom

Nora je stredne veľká, jednoduchá a šikovná kabelka na každý deň. Je kombinovaná z koženky a vzorovanej poťahoviny. Podšitá je potlačenou bavlnou, má veľké voľné predelené vrecko. Celá je pevne vystužená, zapína sa na zips. Popruh je dlhý max 140cm. Taštička:  17 x 13 x 4 cm.

 Veľkosť: šírka...30 výška...28 hĺbka...6cm


Elen midi záplatová

Dostupnosť: do týždňa

Má kovové rúčky,  upevnenie popruhu je na spoľahlivých rafinovaných kovaniach. Je nastaviteľný max na 144 cm. Vzor na kabelke môže byť odlišný od fotografie...napríklad: menej červenej, viac čiernej...v závislosti od vzoru na metráži.
Predná strana je z potlačenej bavlny, zadná strana je z koženky. Podšitá je bavlnou s veľkými voľnými vreckami. Dá sa nosiť v ruke, alebo na popruhu krížom cez telo.

Veľkosť: výška 30 šírka 30  hĺbka 5


Rita marhula + bodky

Dostupnosť: do týždňa

Kombinovaná je z koženky a bavlnenej látky, je vystužená, zapína sa na zips. Popruh je dlhý max 137 cm.. Vpredu ju zdobí strapec, zadná časť je celá koženková, podšitá je bavlnou, má veľké voľné predelené vrecko.

Veľkosť: šírka hore ...30 výška ....25 hĺbka ....8